סיפור אישי

אז מי אני בכלל?ממש בגדול...

שיקו, בן 33, ולאחר גיוס בגיל 18 ושירות ממושך, אחרי 7 שנים בצבא, הוחלט סוף סוף לתת לי חופשה קטנה שהתחילה במדינת ניו זילנד המדהימה. אחרי טיול בניו זילנד הייתי אמור לחזור לצבא אבל היה משהו שהרגיש לי חסר, אז ביקשתי עוד קצת חופש..אחרי התלבטויות לאן להמשיך אחרי ניו זילנד, חברים שיכנעו אותי לטוס לאוסטרליה (שלא הייתה בכלל בתכנון), ומאז..סיפור אהבה.

אחרי טיול מדהים של 3 חודשים באוסטרליה ומדינות נוספות, חזרתי לישראל וחזרתי לצבא, עם הרגשה שבא לי לטרוף את העולם בחזרה.

שנה נוספת עברה והחלטתי להשתחרר לאחר 9 שנים בשירות קרבי, ו- "טיול אחרי צבא" היה נראה לי מאוד הכרחי…ארזתי את המוצ'ילה ויצאתי לדרך, לא ידעתי שמאז השחרור כבר יעברו כבר 5 שנים, מאז אני רק מטייל.

מתוך כל הטיול הארוך הזה, מצאתי את עצמי בעוד 3 סבבי טיול ועבודה נוספים באוסטרליה, ואחרי 4 סבבים בסך הכל, קצת יותר משנה בטוטאל, ביבשת המדהימה הזו, החלטתי להתחיל לנדב מידע באהבה לכל מי שמתכנן או רוצה להגיע ולצאת למסע הזה שנקרא טיול, ועוד באוסטרליה.

כיום, בין השאר, אני סטודנט לקיימות וסביבה מתוך אהבה אמיתית לטבע ולחשיבות השמירה עליו, אני מוציא טיולי גלישה לסרי לנקה דרך חברת "צ'ייסינג פאן", מנהל את קבוצת הפייס של אוסטרליה למטיילים שכל מטרתה היא עזרה בין מטיילים ושימור המידע שמצטבר שם. מקווה מאוד שהמידע שהצטבר לי עם הניסיון והשנים יעזור למטיילים בשלב התכנון, ובזמן הטיול עצמו.. כמידע עדכני, זמין ונגיש.

אני יותר מאשמח לשמוע ולקבל חוו"ד מכל מטייל באשר הוא מטייל על הצעות לשיפור, עדכון או שדרוג התכנים הקיימים. מאחל לכם לצאת למסע הזה בשלום ולחזור בשלום, תתנו לעצמכם להיות בחופש, זה מגיע לכם.

JT Digital
5/5